Aasta 2020 on lõppemas, mis ühtlasi tähendab, et oleme meie Erasmus+ rahvusvahelise koostööprojekti EFFECT meeskonnaga jõudnud juba poolele teele. Selle teekonna lõppu tähistavad projekti eesmärgi saavutamine ja käegakatsutavad tulemused: valminud on õppekava ja tööriistakohver (toolkit) õpetajatele/koolitajatele, kelle praeguste ja tulevaste õppijate haridustee on varasemalt katkenud ja kes seetõttu vajavad lisaks erialaste teadmiste ning oskuste täiendamisele ka toetust üldpädevuste arendamisel. Projekti fookuses on üldpädevuste, eelkõige õpi- ja enesejuhitavuse ning sotsiaalsete ja koostöö oskuste arendamine.

Kellelegi ei ole üllatuekss, et kõik ei ole läinud nii nagu planeeritud, kuid pilli pole me nurka visanud ja nii käibki hetkel vilgas töö seoses  õppekava arendamisega. Tuleval aastal plaanime aga hoogsalt liikuda projekti järgmise verstapostini, milleks on õppekava piloteerimine.

Kel rohkem huvi, kiigakem meie projekti EFFECT inglisekeelsele lehele ja/või liitugem meie projekti FB lehega @effecteu21